Hõbekõrvarõngad

Milliseid hõbekõrvarõngaid valida? Kuidas hõbekõrvarõngaid kanda? Kust hõbekõrvarõngaid osta?

Kõrvarõngaste kandmine

Kõrvarõngad on iga naise jaoks peaaegu asendamatu aksessuaar. Mis iganes sündmusega tegu, olgu see sünnipäev, tavaline seltskondlik viibimine, mõni pidu tööjuures või lihtsalt kallimaga veedetud päev - ilusad riided koos kõrvarõngastega annavad alati välimusele juurde ning toovad välja teie loomuliku ilu.
Kuigi, võite osta kõige kallimad kõrvarõngad kõige kuulsamalt ehtedisainerilt, ei pruugi need teie riietusega head välja näha. Seepärast tuleks teil arvestada millist tüüpi kõrvarõngad valite ning arvesse võtta ka näiteks teie näojooni ning riietusstiili.

Hõbekõrvarõngad

Kõrvarõngaste ostmine võib olla lõbus, kuid samatähtis on, et leiaksite endale sobivad kõrvarõngad. Ka hõbedast kõrvarõngaid ostes peaksite hoolega valima, et leiaksite endale sobivad kõrvarõngad.

Kuidas leida õiged kõrvarõngad?

Selleks, et lõpptulemus oleks optimaalne, peaks kõrvarõngaste ostja arvestama näo oma näojoontega. Kuna inimese nägu võib olla pikk, ümmargune, õhuke, ruudukujuline, südamekujuline või ovaalne võib teatud kõrvarõngaste valimine muuta teie üldist välimust üsna palju.
Õigete kõrvarõngaste valimine aitab välja tuua teie parima poole. Valides teie näojoontega sobivad kõrvarõngad, saate sellega kindlasti rohkem tähelepanu ning jätate parema mulje. Seega, kui te valite omale kõrvarõngaid, olgu need mistahes materjalis, tehke seda ettevaatlikult ning stiilselt.
Hõbekõrvarõngaid on erineva stiili ja kujuga, neid kutsutakse näiteks pisar,- püramiid,- rippuvad,- vits-, naast- või piklikud kõrvarõngad. Stiile ning erinevaid levinud kujundeid on palju, kuid peamiselt kantakse eelpool nimetatud kujuga kõrvarõngaid.

Kuidas valida hõbekõrvarõngaid?

Selleks, et valida õiged hõbekõrvarõngad, võiksite võtta arvesse millise sündmusega on tegu. Need kõrvarõngad, mis sobivad hästi teie tööriietega, ei pruugi sobida teie peokingadega ja vastupidi.
Kui teid kutsutakse õhtusöögile, on ülearu, kui kannate liialt väljapaistvaid kõrvarõngaid. Kontoripeod või muud pidulikud sündmused nõuavad jällegi midagi elegantsemat.
Igapäevane kontoririietus võiks olla elegantne, aga miite liialt “läikiv”. Töökeskkonnas pole oluline paista liialt välja ning valima peaks pigem neutraalsed kõrvarõngad. See tähendab, et lisaks kõrvarõngaste suurusele, stiilile, materjalile ja värvile on oluline ka sündmus või koht, kus plaanite kõrvarõngaid kanda.
Lihtne juhend õigete kõrvarõngade kandmiseks:

Nööp-kõrvarõngad:

Paar nööp-kõrvarõngaid sobivad kandmiseks nii pidulikel sündmustel, kui ka tööjuures. Suuremal osal ettevõtetel on range riietuskood ning töötajatele soovitatakse kandmiseks just nööp-kõrvarõngaid. Need meelitavad kõiki ja sobivad ideaalselt ülikonna, musta kleidi või tavaliste lemmikpükste juurde.
Nööbi kujulised kõrvarõngad on tavaliselt väikesed ja neid saab osta erinevates suurustes. Paar hõbedast või teemantitega nööp-kõrvangaid täiendavad teie välimust suurepäraselt peaaegu alati. Sellist tüüpi kõrvarõngad on taskukohase hinnaga ning neid saate osta nii kaubanduskeskuses oleva Juveliiri käest, või mõnest ehteid müüvast e-poest.
Vaata erinevaid hõbekõrvarõngaid siit.

Hoop kõrvarõngad:

Hoop kõrvarõngad populaarne valik ja kindla peale minek, mis võib olla osa teie ametlikust või vabaajarõivastusest. Need on tavaliselt ümarad, pigem ovaalse kujuga, kuid neid tehakse ka kolmnurkseid, ristküliku kujuga või ruudu kujuga. Kui olete minemas näiteks ärireisile või vähem ametlikule sündmusele, võivad just hoop kõrvarõngad teie jaoks olla sobivaimad.
Hoop kõrvarõngad on ka üks vanimaid moetrende, mis sümboliseerivad tugevust ning võib öelda ka, et rahvusvahelist stiili. Ringikujulised hoop kõrvarõngad (klassikalised) sümboliseerivad kuulumist (kokku), igavikku ja täielikkust.

Lühterkõrvarõngad:

Sellistel kaunistel kõrvarõngatel on tavaliselt nööp koos pikliku tilga või pisara kujuga lisakaunistus, mis ripub allapoole. Kui plaanite lõbusat klubiõhtut, või minna sõpradega välja, või kohtinugle, on spetsiaalsete lühtritega kõrvarõngad teie jaoks ideaalsed.
Ükskõik, kas ühendate selle etnilise kandmise, teksade või oma lemmikkleitidega - lühtriga kõrvarõngad on alati löögi all. Kui teil on pulmakutse osaleda või teie parima sõbra kihluspidu, pole midagi muud ilusamat kui tiimida oma uhke kleit paari lühterkõrvarõngaga.
Lühterkõrvarõngad sobivad hästi kultuuriliste riietega, teksade või lemmikkleidiga. Eriti hästi sobivad need kihluspeole (loomulikult, kui olete külalisena), kuna lühterkõrvarõngad sobivad hästi pikkade kleitidega.

Näpunäited hõbedaste kõrvarõngaste kandmiseks :

Kui valite hõbedast kõrvarõngad, pidage millise sündmuse või koosviibimisega on tegu. Sageli teevad mitmed naised vea, kandes hõbedast kaelakeed koos hõbedaste kõrvarõngastega.
See võib mõjuda “üle pingutamisena”, isegi kui osalete pulmas või kontoripeol. Alati tasub meeles pidada, et paksemad hõbedast kaelakeed saavad teie välimuse esile tõsta ainult siis, kui te ei kanna kõrvarõngaid.
Suurte paaride sidumine hõbekaelakeega on suur ei-ei! Selle asemel valige parem mõni stiilne hõbedast käevõru, mis rõhutaks teie üldist ilmet.
Pidage meeles mõistet „vähem on rohkem” ja valige riietus ning ehted just sellest lähtudes.

Näpunäited hõbedaste kõrvarõngaste kandmiseks :

Oleme sel teemal peatunud pikemalt postituses: kuldehted, kus on välja toodud mõned suurimad ehteid müüvad e-poed.