Kulla kokkuost

Lugege pikemalt teemal kulla- ja kuldehete kokkuost

Kulla kokkuost

Kulla kokkuost toimib selliselt, et teil on võimalik viia oma vanad kuldehted või mistahes muud kuldesemed kokkuostu, kus hinnatakse teie kuldesemed ning tehakse täpne hinnapakkumine, et teilt ehted ära osta. Lisaks kulla kokkuostule võite valida ka variandi, kus saate oma kuldehted viia mõnda pandimajja või asutusse, mis pakub laenu kulla tagatisel.

See on hea, kui teate, kust kulda osta, kuid sama oluline on teadmine, kellele kulda müüa. Investeerimiskulla omanikuna on teil väärismetall, millel on suur väärtus. Soovite olla kindel, et saate õiglase tehingu, mis kajastab täpselt kulla tegelikku väärtust praeguste turuhindadega võrreldes. Sama lugu kehtib ka kuldehete puhul.

Interneti-uuringud

Tänapäeval on kõik ühel või teisel viisil võrgus. See on peaaegu et vältimatu. Internet on tohutu turg ja suurepärane võimalus reklaamida tooteid, teenuseid ja teavet.

Internet annab teile ettevõtte kohta teada üksikasju ja mida rohkem üksikasju, seda parem. Kasutada tuleks silmapaistvat otsingumootorit, nagu Google, ja alustada otsingut. Olge kulla kokkuostjate ja müüjate suhtes kahtlustavad – see on päeva lõpuks teie raha.

Ilmselge küsimus on selles, kas kullaettevõte, mida otsite, ostab kulda ja müüb seda, aga te peate süvenema. Kui vana ettevõte on? Kus nad asuvad? Kas neil on klientide hinnangud? Hea ettevõte tahab, et kliendid neid asju teaksid.

Me leiame, et pakkudes inimestele oma veebisaidil teavet meie ettevõtte kohta, saame tõestada mitte ainult oma legitiimsust kulla edasimüüjana, aga ka meie kvaliteeti. Ettevõtted, kes julgustavad oma kliente lugema nende ajaloo kohta ja ka neile antud hinnanguid, kipuvad olema usaldusväärsed. 

Internetis kohalolek

See on seotud Interneti-uuringutega, kuid on veidi erinev. Ettevõtte veebipõhise kohaloleku üle otsustades seate kahtluse alla kolm asja:

Kui lihtne on neid Internetist leida?
Kui professionaalne nende veebisait välja näeb?
Kui hästi nende veebisait töötab?
Mõnel väiksemal ettevõttel võib veebisait olla kohmakas, sest veebisaidi arendamine võib olla kulukas, kuid kui sellelt on lihtne leida kontaktandmeid ja kiireid linke õigetele lehtedele, siis ei tasu seda probleemina võtta. Mõelge pusle tõenditele, et luua igast uuritavast ettevõttest tervikpilt.

Lugege klientide arvustusi

Veebisaidid, nagu Trustpilot ja Google, sisaldavad sageli ettevõtte ülevaateid klientidelt. Vaadake, mida teised inimesed teid huvitavate kullamüüjate kohta räägivad.

Mida nad tegid hästi ja mida halvasti?

Sõltumatud kolmandate osapoolte ülevaated on väga hea tõetruu kommentaaride allikas ettevõtte tulemuslikkusest. Paljud ettevõtted näitavad arvustusi oma veebisaidil, kuid teie
ei saa garanteerida erapooletust. Seetõttu kasutavad usaldusväärsed ettevõtted veebisaite nagu Trustpilot ja Google, näitamaks nende usaldust mitte sekkuda klientide hinnanguprotsessi.

Ettevõtte arvustuste kohta lisateabe saamiseks sisestage lihtsalt otsingumootorisse selle nimi ja „arvustus”.
Seejärel genereeritakse selle otsinguterminiga seotud tulemused ja see peaks andma teile ülevaate nende toimivusest.

Suust-suhu soovitused

Paljud kliendid teevad ettevõtete eest turundust suuliselt. See on sama lihtne kui mööduv kommentaar vestluses selle kohta, kui hästi me tööga hakkama saime. Suusõnaline levitamine on ettevõtete jaoks väga oluline, sest inimesed hindavad alati oma sõprade ja pere arvamust rohkem kui Google’i klienditeeninduse arvustust.

Kas keegi teie tuttav on kulda ostnud ja müünud? Küsige neilt nende kogemuste kohta. Kelle teenust nad kasutasid? Kui lihtne see oli? Kas nad soovitaksid neid?

Kui lihtne on sellele kullamüüjale müüa?

Viimane punkt on meie järgmine punkt – kui lihtne on müüa? Kullamüüja, kes ostab tagasi investeerimiskulda või ehteid peaks omama läbipaistvat müügiprotsessi.

Otsige selget ja lihtsat selgitust selle kohta, kuidas oma kullale hinnangut saada, kuidas seda broneerida ja kuidas kuld nendeni viia.

Kas nad võtavad mingit vahendustasu?

Kõigil kullamüüjatel on müügilt võetav vahendustasu. Kuldmetalliturul arvestatakse tavaliselt kulla müügihinnas rafineerimispreemiad ja ostja võtab seejärel hinnast osa tagasi, et katta oma tegevuskulusid.

Müüge ainult siis, kui olete rahul ja tunnete end kindlalt

Sellel punktil on suur tähtsus. Kulla müük ja kulla kokkuost võib olla keeruline äri, kuid nagu iga tehinguga, ei tohiks te teha otsuseid enne, kui tunnete end mugavalt ja enesekindlalt
selles, mida te teete.

Selles juhendis soovitatud punktid aitavad teil paremate teadmiste kaudu seda enesekindlust saavutada
teie kulla, ümberkaudsete edasimüüjate ja kullahinna kohta.

Pange tähele, et see juhend on just see: see on nõuanne. Me ei ütle teile, kellega ja kuidas käituda nendega või millal müüa. 

Kui teid huvitab kulla kokkuost ning sellega kaasnevad nüansid, vaadake sellest lähemalt kodulehelt kulla-kokkuost.ee kust leiate täpsemat informatsiooni, kuidas saada oma kuldehete või kuldesemete eest parim hind.