Kuldsõrmused

Millist kuldsõrmust valida? Kuidas leida parimat kuldsõrmuste pakkumist?

Kuldsõrmused

Kuldsõrmuseid on mitut erinevat sorti ja tüüpi. Peamiselt tehakse kuldsõrmuseid kollasest kullast ja valgest kullast ning seda koos teiste väärismetallidega, ehk kullale sulatatakse juurde teisi metalle, et anda ehetele stabiilsus ja rohkem tugevust/vastupidavust.
Kuldsõrmus on ideaalne viis oma kallimale armastuse avaldamiseks. Kuld sümboliseerib väärtust ning seda peetakse kalliks, mis teebki kullast ideaalse väärismetalli, mis sobib armastuse sümboliks ideaalselt.

Kuidas kanda kullast sõrmuseid?

Sõrmuste kandmiseks on palju erinevaid viise, vahet pole kas soovite julges kokteilisõrmuses end väljendada või hoida seda tagasihoidliku ja peenena. Sõrmused võivad omada palju tähendust alates kihlusest kuni abieluni, nii et soovite neid parimal viisil näidata. See võib hõlmata metallide segamist, värvide lisamist või selle sujuvat kooskõlastamist oma kena topi ja parimate teksade kombinatsiooniga.

Vali üks peamine ehe

Kui soovite teha lihtsa avalduse, siis üks glamuurne kokteilisõrmus teie sõrmusesõrmes teeb asja ära. Ideaalne lisamaks oma parimatele jõulupeorõivastele veidi blingi, hoidke kõike muud minimaalsena ja vältige käevõrusid või muid sõrmuseid, mis võivad tähelepanu röövida. 

Kanna mitut sõrmust

See on lihtne viis kauni välimuse saamiseks, kuid selle valdamine võib olla keeruline. Otsige virnastusrõngaste komplekte, mis segunevad hästi ja ärge kartke metalle segada.

Lihtsad rõngassõrmused (need, millel pole erilist kiviseadet, nagu kihlasõrmused) sobivad kõige paremini virna asetamiseks – seega on kõige parem otsida sõrmuseid, mis istuvad mugavalt üksteise kõrval. Kui sõrmuse peal on detail, peab see olema valmistatud nii, et detail istuks sõrmuse peal nii, et seda saab kanda teise sõrmuse kõrval ilma, et see takistaks.

Kui jääte kindlaks lihtsatele ja õrnadele kuldsõrmustele, töötab see iga päev. Kandke lihtsa t-särki, oma parimat bleiserit ja pükse oma 9-5 tööpäeva jaoks.

Üks sõrmus igal sõrmel

Tõeliselt suurepärane viis sõrmuse kandmiseks on asetada sõrmus igale sõrmele. Siin soovite muuta ühe oma sõrme fookuspunktiks – eelistatavalt ühe keskmise sõrme ja asetada sellele suurema kokteilisõrmuse. Hoidke seda teistega lihtsana ja valige lihtsad kuldsõrmused.

Kui erinevad tekstuurid ja viimistlused omavahel segada, saate tõeliselt mitmekülgse sõrmusekuhja, mida saab kanda mitmel erineval moel.

See on kindlasti rohkem väljendusrikas välimus, nii et vältige muude ehete kandmist ja laske oma sõrmustel olla kesksel kohal.

Vahelduvad sõrmed

Peenema välimuse saamiseks, millel on endiselt mõju, vali vahelduvate sõrmede külge kaks lihtsat sõrmust. Väike sõrm võib olla küll kõige väiksem, kuid see annab teie sõrmuse stiilile mängulise puudutuse. Otsige armsaid ja õrnasid kujundusi, nagu tähed ja väikesed kalliskivid.

Kõik teie sõrmused peavad üksteist täiendama, muidu võib see liiga hõivatud tunduda. 

Lisa värvi

Olenevalt sõrmuse suurusest võib see olla veel üks suurepärane välimus, mis sobib alahinnatud riietusele veidi sära lisamiseks. Smaragdrohelisest jaheda safiirini – vikerkaareehetel on sära ja need tõstavad kindlasti teie tuju.

See võib kindlasti argipäeva täiendada. Proovige oma värvilist sõrmust ka oma riietusega kooskõlastada – sobitage kingade või kleidi mustriga.

Kullal arvatakse olevat võimed

Looduslike vääriskivide astroloogilised jõud on üsna hästi tuntud. Paljud erinevatest kastidest ja kultuuridest pärit inimesed kannavad iga päev kulda või muid kive, et saada õnne, armastust ja vaimset rahu. Parema efekti saavutamiseks kombineeritakse kulda ka paljude vääriskividega.

Kuldsete ehete kandmise peamised eelised hõlmavad musta energia kehasse sisenemise takistamist, jumaliku teadvuse sisestamist kehasse, vaimset tervenemist ja kaitset negatiivse energia eest.

Kuld on meid saatnud palju aastaid nii ehete, raha kui ka sotsiaalse staatuse sümbolina. 

Kulla püha jõud oli iidse Hiina, Pärsia ja India tsivilisatsioonides juba ammu juurdunud. Arvatakse, et kuld avab kroontšakra ja aitab teadaolevalt seda, kes seda kannab. Sellel on ka kaitsvad omadused ja arvatakse, et see eemaldab teie kehast kurjuse.

Kulda on ürgsetest aegadest tunnustatud rikkuse ja õnne sümboliks ning enesekindluse tugevdamiseks.

Samuti usutakse, et jumalikku teadvust saab ligi meelitada, kandes sõrmusesõrmes kuldsõrmust. Taevane energia aktiveerub ja kiirgab kuldsõrmusest. Seega aitab see takistusi kõrvaldada.
Kulla vaimsete hüvede esilekutsumiseks peavad naised kandma kuldsõrmust vasakus käes ja mehed peavad kandma seda paremal käel.

Kuld on oluline metall, mida Maal leidub. See tähistab jõukust ja staatust. Kuigi kuld on astroloogias seotud iga planeediga, on see peamiselt seotud Jupiteriga.

Kuld võib meelitada palju õnne ja õitsengut, kui seda õigesti kanda.

Kullast abielusõrmused

Kullast abielusõrmused on väga populaarsed ning suurem osa abielusõrmuseid ongi tehtud kullast.

Kui te otsite endale sobivat kuldsõrmust, või soovite antud teemal rohkem lugeda, vaadake kindlasti ka kodulehte kuldsormus.ee, kus on välja toodud kuldsõrmuste ajalugu, valmistamise tehnikad ning palju muud huvitavat.