Tiffany & Co Ehted

Tiffany & Co on tuntud USA luksusbränd, mis valmistab erinevaid elustiili & luksustooteid!

Tiffany & Co ehk Tiffany's

Tiffany & Co bränd on asutatud juba 19 sajandi esimeses pooles juveliir Charles Lewis Tiffany poolt ning nende peakontor asub New Yorgis. Tegu on maailma ühe kvaliteetseima ehetetootjaga ning lisaks ehtele müüvad nad ka muid luksuskaupu.
Nagu öeldud, on Tiffany & Co ehete ning muudele luksuskaupadele spetsialiseerunud kaubamärk. Lisaks ehetele müüakse nende poodides ka hõbedat, kristalle, portselani, kirjatarbeid, parfüüme, kellasid ning nahktooteid.
Tiffany’s on tuntud eriti hästi teemantide ja hõbeehete järgi.
Nende ehteid müüakse üle maailma lisaks USA’le ka Aasias, Euroopas ning Araabia Ühendemiraatides. Neil on kokku üle kolmesaja kaupluse üle maailma. Lisaks saate mõnel juhul tellida ehteid ka läbi interneti. Vaadake sellest lähemalt nende kodulehelt.

Kas nende ehted on oma pigem kallist hinda väärt?

Tiffany’s ehted on maailmakuulsad ning neid kannavad tihtipeale ka erinevad kuulsused. Sellise tuntuse on nad saavutanud läbi aastakümnete reklaamimise ning turunduse, mis lisaks ehete erilisusele ning kvaliteedile teebki hinna keskmisest kõrgemaks!
Peale Tiffany & Co ehetega pikemalt tutvumist, ei ole meie meelest kahtlust, et Tiffany & Co’s on saadaval mõned maailma parimad ehted, kui ehteid selliselt üldse hinnata saab.
Paljudel Tiffany’s toodetel on teatav peenus, mida isegi paljud kõige osavamad käsitöölised ei suudaks saavutada. Selle parimaks näiteks on Tiffany & Co Legacy Ring, ehk imeilus teemantitega kihlasõrmus, mis on ideaalse viimistlusega. Juba piltidelt näete, millise kvaliteediga on tegu.
Seega, Tiffany’s on kindlasti kuni poole kallim, kui teised tuntud brändid, kuid samal ajal saate ka parema kvaliteediga tooted.
Inimeste jaoks, kes soovivad parimat, on vastus tõenäoliselt kõlav jah!
Vaadake edasi nende kodulehelt ning veenduge ise!