Kuldkõrvarõngad

Siit leiad, kuidas kanda kuldkõrvarõngaid, millega need sobivad ning muud kasulikku infot kuldkõrvarõngaste kohta!

Mis värve saab koos kuldkõrvarõngastega kanda?

Kullast ehteid kantakse glamuuri lisamisega mistahes ilmele. Et rõhutada kuldkõrvarõngaste sära võite neid kanda neutraalsete värvidega.
Eriti hästi sobivad kuldkõrvarõngad klassikaliste mustade- või valgete kleitidega.

Milliseid juveelidega kuldkõrvarõngaid valida?

Kuldkõrvarõngaste puhul tasub valida tumedamaid, hinnalisemaid toone nagu smaragdroheline, burgundia, lilla või sügavsinine. Nende värvidega eristub kuld ehtest eriti hästi.

Millal sobib kuldkõrvarõngaid kanda?

Kuld köidab ning saab alati tähelepanu- öeldakse, et kuld jätab sügava mulje. Seepärast sobivad kuldkõrvarõngad hästi pidulikeks sündmusteks, nagu sünnipäevad, pulmapeod või pidustusted.
Üks kulla omadusi, mis nii palju köidab ja köidab, on selle romantiline välimus. Kollane kuld lisab teatud luksusliku välimuse.
Selle romantilise tunde saavutamiseks kandke kuldkõrvarõngaid erilistel sündmustel, näiteks aastapäeva õhtusöögil või näiteks esimesel kohtingul.

Milliseid ehteid saab hästi kuldkõrvarõngastega kombineerida?

Kuld on üks neist peenetest metallidest. See näeb hea välja, see on suurepärane, kuid selle sidumine võib olla keeruline.
Kui tegemist on vääriskividega, sobivad kuldkõrvarõngad peaaegu kõigega.
St. kuld näeb hea välja peaaegu kõigi kividega, alates poolläbipaistvatest teemantidest, rubiinidest ja safiiridest, kuni piimakivideni.
Ehkki saate peaaegu kõiki kalliskive kombineerida kullaga, ei soovitata tavaliselt kuldkõrvarõngaid kombineerida muudest metallidest valmistatud ehetega. Kombineerides kuldkõrvarõngad, või üldiselt kuldehted näiteks hõbedast ehetega, võib see rikkuda puhta pildi ja näha välja kaootiline.
Lisaks, saate lugeda edasi teemal kuldkõrvarõngad kodulehelt kuldkõrvarõngad.ee kus on rohkem informatsiooni erinevatest kuldkõrvarõngastest ning muust sellega seonduvast.

Kust osta kuldkõrvarõngaid?

Eestis on kümneid e-poode ning juveliire või kullapoode, kes pakuvad laia valikut kuldkõrvarõngaid. Kõige populaarsemad ehted tunduvad Eesti turul täna olevat Sokolovi ehted. Sokolovi näol on tegemist venemaa brandiga, mis on Euroopas- ja mujal maailmas saavutanud vaid mõne aastaga suure populaarsuse. Vaadake Sokolovi pakutud kuldkõrvarõngaid mõne edasimüüja kodulehelt.!