Kuldehted ja ehete e-poed

Vaadake millised on Eesti tuntuimad kuldehete valmistajad ning kauplused, kust saate osta erinevaid kuldehteid!

Millised on Eesti armastatuimad kuldehete poed?

Eestlased eelistavad ostelda eelkõige e-poodides ning seda mitmel põhjusel. Kuigi, tihtipeale on hea käia poes kohapeal ehteid proovimas, eelistavad enamus inimestest tellida omale ehted läbi e-poe. Allpool on mõned Eesti populaarseimad Juveeliärid, või ettevõtted mis tegelevad erinevate ehete müügiga.

Goldtime Juveelipoodide kett

Eesti konkurentsitult populaarseim ehtepood on Goldtime, kellel on Eestis ka enim esinduspoode. Samuti on neil populaarne e-pood kus müüakse kümnete erinevate moebrändide toodangut. Lisaks kuldehetele müüakse Goldtime e-poes ka näiteks kellasid, kirjutusvahendeid ning muid aksessuaare. Peamiselt on Goldtime siiski ehete müügiga tegelev jaemüügiettevõte.
Vaadake lähemalt Goldtime.ee koduleheküljelt.

Jahonts - Baltikumi suurim juveelikaupluste kett

Jahonts on spetsialiseerunud kvaliteetsetele ning stiilsetele kuld- ja hõbeehetele. Lisaks ehetele müüb Jahonts ka erinevaid aksessuaare, kette, ripatseid ning muid ehteid. Jahontsist leiate nii erinevaid vääriskividega kuld- ja hõbesõrmuseid, kõrvarõngaid, käevõrusid ning muid ehteid.
Lisaks laia valikuga e-poele, on Jahontsil ka mitmeid esinduspoode nii Eestis kui baltikumis. Külastage Jahontsi kodulehte ning tutvuge nende tootevalikuga.

Matikuld Endise nimega Mati Kullaäri

Matikuld on kodumaine juveelikauplus, mis tegutseb juba 90ndatest alates. Matikuld müüb erinevaid Eestis ja mujal toodetud kullast ehteid, aksessuaare nii pärlite, vääriskivide, kui ka poolvääriskividega. Matikuld esinduspood asub T1 kaubanduskeskuses Tallinnas. Lisaks esinduspoele on neil ka e-pood, kust saate sirvida erinevaid ehteid ning aksessuaare.

Eesti Juveel endise nimega JUVEEL

Eesti Juveel on Eesti ehte- ja lauahõbedamaailma kroonijuveel. Ettevõte, mis tegeleb peamiselt ehete- ja lauahõbeda tootmise ning hulgimüügiga Eestis. Kuna Eesti Juveel toodab enamuse oma toodangust Eestis, on nad paindlikud ning saavad klientidele nende soovides ka rohkem vastu tulla. Eesti Juveeli juured ulatuvad juba 20. sajandi algusesse, mil ettevõtte eelkäia “Roman Tavast” tootis erinevatest vääris- ja teistest metallidest iluasju ja tarbeesemeid.
Eesti Juveeli tootevalikuga saate tutvuda külastades nende e-poodi.

Golden Antelope

Kauplus Golden Antelope pakub suures valikus kullast ja hõbedast naturaalsete vääriskividega, sealhulgas ka teemanditega, ehteid. Nende tootevalikus on kümneid tuhandeid tooteid, mis on leidnud oma tee nende poeletile läbi mitmete koostööpartnerite, aga ka Eesti ehtedisainerite.
Tutvuge Golden Antelope tootevalikuga nende e-poest lähemalt!

Luutar Pandimajad

Luutar on kodumaine Pandimajade kett, mis müüb muuhulgas lisaks kasutatud kuld- ja hõbeehetele ka uusi kuldehteid. Luutari e-poest leiate laia valiku erinevaid kuldsõrmuseid, kõrvarõngaid ning muid ehteid. Muuhulgas müüvad nad ka tuntud brändide käsitööehteid, kui ka Eesti ehtemeistrite käsitööehteid.
Lisaks laiale tootevalikule on Luutari e-poes ka mõistliku hinnaga ehteid. Vaadake nende e-poest lähemalt.

Lugege pikemalt kuldehetest

Kui teid huvitab teema kuldehted, saate sellest rohkem lugeda kodulehelt kuld-ehted.ee kus on erinevat informatsiooni, mis puudutab erinevaid kuldehteid ning muud nendega seonduvat.