Sokolov ehted

Sokolov on tuntud Venemaa ehtebrand, mis on viimastel aastatel kiiresti suure populaarsuse saavutanud

Sokolov - Maailma üks armastatumaid ehtebrande

Ehtebränd SOKOLOV on kogu Euroopas ja maailmas tuntud kaubamärk, mis alustas oma ajalugu 1991. aastal. Sokolovi ettevõtte kohta saate lugeda pikemalt nende kodulehelt.
Sokolovi tooted on loodud Venemaa suurimas juveelitehases ja neid müüakse enam kui 6000s kaupluses rohkem kui kümnes riigis. SOKOLOVi enda jaemüügivõrk asub Šveitsis. Brändi poode esitletakse Bernis, Luzernis ja Fribourg’is. SOKOLOVi kauplustest saab õigustatult nende linnade kaunistused, kus nad asuvad.

Ehete tootmine asub riigi südames, Kostroma piirkonnas, mis on kohaks mida õigustatult nimetatakse Venemaa ehtepealinnaks. Seal toodetakse umbes 49% kõigist Vene Föderatsioonis loodud ehetest. Päevas toodetakse seal rohkem kui 25 000 brändi ehtetoodet! Igal aastal toodetakse kokku umbkaudu 6 miljonit toodet. Kõik tooted disainitakse juhtivate disainerite poolt ning disainidest luuakse kõrgkvaliteetsed juveelikaubad.

SOKOLOV on juba 2011. aastast olnud number üks juveelide tootja Venemaal. See on üks suurimatest juveelitootjatest maailmas, seetõttu on ka nad väga tuntud üle terve maailma.

SOKOLOVi ehted on tõeline vene ehtemeisterite meistriteos. SOKOLOVi disainiehteid eristab teistest tootjatest kõrgem kvaliteet, moodne disain, individuaalsus ja elegants.
Iga naine, olenemata stiilist ja vanusest, leiab SOKOLOVi tootevalikust enda jaoks midagi erilist ja individuaalset. Ehete valmistamiseks kasutatakse valget, roosat ja kollast kulda, plaatina, hõbedat ning vääris- ja poolvääriskive.
SOKOLOVi juveliirid kasutavad safiire, teemante, smaragde, rubiine, topaase, pärleid, granaate ja muid vääris- ja poolvääriskive. Suur materjalivalik annab disaineritele võimaluse luua tõeliselt eksklusiivseid ehteid.
Nende enda sõnade järgi soovivad nad ehete kandjatele pakkuda ehteid, mis kannavad edasi õilsaid emotsioone ning inspiratsiooni. Tänu nende laiale tootevalikule, leiab iga naine SOKOLOVi toodete seast endale midagi, mis tema stiiliga sobib!